Free Chat Rooms - Buzzen Chat

islamisohbet's Profile

Current Mood: Blank
islamisohbet (Sema, bozkurt)
Undisclosed
Undisclosed - istanbul, Turkey
Relationship Status: Single


Updated: 2017-12-15 9:20:08 am Viewed 31 times Likes 0

Yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikimleri, tecrübe ile harmanlayarak en iyi islami sohbet odaları sunmak adına var gücümüzle çalışmaktayız.

Sizler de hiç bir ücret ödemeden hem dinimiz hakkında bilgileri ve hemde gerçek dostluklara merhaba diyebilirsiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizi tam anlamıyla açıklamayan, güvenliğinizi her kapsamda üst düzey tutan web sayfamız sayesinde mutluluğun tadını çıkartabilirsiniz.

Son dönemlerde piyasa da pek çok sohbet odaları gün yüzüne çıkmaktadır. Yazışmalı, kameralı, sesli olarak farklı kollara ayrılan bu tarz siteler en kolay yoldan arkadaşlık kurabilmenin en mantıklı çözümüdür.

Yurt içinde hizmet veren siteler, kullanıcıların isteklerini tam manada karşılayan sunucu bulmak yok denecek kadar azdır. Mesela web sayfamız türünün son örneğidir. Diğer sitelerden çok farklı yanları ve alt yapısı bulunur. Genel odalar ve global kanallar üzerinde argo, küfür ve edepsiz yazılı paylaşımlar yapmak yasaktır. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız, sizde karşınızda ki kişilere o şekilde davranın lütfen.

SİTEMİZİN SADE VE KULLANIŞLI YAPISI ÇOK KOLAYDIR

Mükemmel, sade ve kullanışlı yapısı kullanıcılar açısından gerçekten büyük avantaj olmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde sanal alem vasıtasıyla arkadaş edinmek ve diyalog kurmak oranı bayağı artmıştır. İnternet hayatımıza girdiği andan itibaren mesafelerin bir anda kısaldığı ve dünyanın öbür ucundan bir insanla iletişim kurmak oldukça kolaylaşmıştır.

Sosyal medya mecraları ortaya çıkana kadar kullanıcılar sadece chat sayfalarına üye olarak canlı sohbetlere katılıyordu. Fakat şimdi sosyal medya mecraları birazda olsa bu tarz sitelerin önünü kessede, tam anlamıyla bitirememiştir. Çünkü yazışmalı muhabbet sitelerin çekirdek kullanıcıları asla bulundukları alandan kopmamışlardır.

Dinimize uygun koşullarda islami sohbet edilmesini sağlayan sitemiz karşı cinslerin evlilik yolunda ilerleyen arkadaşlıklarına ev sahipliği yapmakla kalmamaktadır, aynı cinsten insanların belirli konular hakkında fikir alışverişi yapmasını sağlamaktadır. Bu yaklaşım tarzı ile kafanıza takılan soruları işinin ehli kişilere sorarak, tavsiyeler alabilir, merakınızı giderecek cevaplara ulaşabilirsiniz.

BİNLERCE KULLANICI BURADA BİR ARAYA GELİYOR

Sisteme bağlantı kuran tüm kullanıcılar site kurallarını kabul etmiş sayılır. Her gün on binlerce kişiyi sunucumuzda misafir etmekteyiz. Özellikle bayan kullanıcılar bizim mekanda gönül rahatlığı ile sohbet ederek, dostluk kurabilirler. Sizleri rahatsız eden tüm kullanıcıları kanal operatörleri yada sunucu adminlere şikayet edebilirsiniz.

Haftanın tüm günleri, dilediğiniz saatler çerçevesinde hiç çekinmeden sitemize giriş yapabilir, sohbetin dibine vurabilirsiniz. Gece, gündüz saat kaç olursa olsun burada sizi bekleyen bir ortamınız olduğunu bilmenizi isteriz. Tamamen aile sıcaklığında bir söyleşi keyfi yaşamak, en önemlisi dürüst ve naif insanlarla tanışmak için bizi seçebilirsiniz.

Günlük hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve stres dışında, yorucu iş hayatı kafanızı oldukça çok doldurmaktadır. Kafanızı dağıtmak ve güzel bir sohbet eşliğinde karşınızda ki kişi ve kişiler ile irtibat kurabilir, belki de hayatınızın en önemli adımlarını atabilirsiniz.

http://www.islamisohbet.com.tr